LOVA plaatst zich voor Nederlands Kampioenschap.

De dag begon vroeg voor de dames van de Jeugd B-lijn: Xena, Guusje, Fiep, Iva, Féline, Esmé, Jasmijn, Sara, Sofie en Yinthe.

Ze trapten af met het onderdeel plankoline kast, waar ze sterke sprongen lieten zien. Er werd zelfs een serie met vijf keer half in – half uit gesprongen en Xena maakte indruk met een prachtige half in – heel uit!

Daarna volgde het onderdeel trampoline, waar het team opnieuw schitterde. Mooie schroeven, strakke streksalto’s en Xena liet als 9-jarige zien hoe je een schroef anderhalf uitvoert!

Op de airtrack lag de focus op netheid, iets waar de meiden hard op hadden geoefend. Ondanks een kleine hapering in de eerste serie, herpakten ze zich fantastisch en behaalden een hoge score.

Tot slot was er pega, een spannend onderdeel waarbij de arabier precies goed moet worden ingezet. Ook hier werden de sprongen mooi afgewerkt, met wederom een hoge score als resultaat.

En het harde werk werd beloond! 1e plaatsing op trampoline, plankoline kast én trampoline pegasus, 3e plaatsing op airtrack

Ook het senioren B-team kwam in de middag in actie! Het team, bestaande uit Alisha, Meike, Madelief, Evi, Anouk, Marin, Faith en Femke, heeft de afgelopen weken keihard getraind voor deze wedstrijd.

De meiden begonnen sterk op het eerste toestel: minitrampoline pegasus. Er werd strak en vrijwel foutloos gesprongen, wat werd beloond met een prachtige score van 43.30 én een ticket voor de 1e plaatsing richting het Nederlands Kampioenschap!

Daarna volgde de airtrack, het onderdeel waaraan de afgelopen weken veel nieuwe series zijn toegevoegd. Tijdens het inspringen liep één van de meiden een blessure op, waardoor het team even moest schakelen. Maar ze pakten het samen uitstekend op. Op een paar kleine foutjes na mogen ze enorm trots zijn op wat ze hebben laten zien.

Als afsluiting lieten ze op trampoline nog eens zien wat ze in huis hebben. Ook hier sprongen ze netjes en werden de landingen strak uitgevoerd. Ze sloten af met een indrukwekkende reeks van vier dubbelschroeven en zelfs twee keurige tsukahara’s van Anouk en Madelief!

De meiden zijn met de mooie score op pegasus verzekerd van deelname aan de Nederlandse Kampioenschappen. Voor de andere onderdelen wachten we dit nog even in spanning af! De trainsters Lianne, Zoë, Esmée, Alisha en Tamara zijn ontzettend trots op deze teams en kijken uit naar het Nederland Kampioenschap!