Leiding

Samen met jou gaan we de uitdaging aan!

17241

Graag afmeldingen voor lessen/wedstrijden niet via email doorgeven. Dit om te voorkomen dat de info de leiding te laat bereikt.

Naam Onderdeel Contact
Mandy Bosch Springselectie Junior & Senior mandy_bosch@hotmail.com
Erin Hendriksen Recreatie / Toestelselectie erinhendriksen@hotmail.com
Elsbeth ten Hartog Recreatie elsbethth67@gmail.com
Tamara Coenraad Springselectie Jeugd tamara.coenraad@gmail.com
Renate Hendriksen Recreatie hendriksenrenate@hotmail.com
Amber ten Hartog Recreatie amberlova@hotmail.nl
Eline Tempelman Ouder&Kind-gym / Recreatie Springgroep / jongensgroep eline.tempelman@hotmail.com
Rosanne Dubbink Springselectie Jeugd, Junior & Senior rosanne_dubbink@hotmail.com
Amber van Laar Toestelselectie ambervanlaar@hotmail.com
Amy Koenjer Toestelselectie amykoenjer@outlook.com
Sietske van Goor Toestelselectie sietske1999@hotmail.com
Ellis Slotman Toestelselectie ellis.slotman@hotmail.com